Privātuma politika

Artisuno, pieejams  https://artisuno.com, mēs augstu vērtējam mūsu apmeklētāju vēlmi pēc privātuma. Šajā Privātuma politikas dokumentā ir izklāstīti Artisuno savāktās un reģistrētās informācijas veidi un paskaidrots, kā mēs to izmantojam.

Ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama papildu informācija par mūsu privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums.

Šī konfidencialitātes politika attiecas tikai uz mūsu tiešsaistes darbībām un ir spēkā mūsu vietnes apmeklētājiem saistībā ar informāciju, ko viņi kopīgo un/vai apkopo vietnē Artisuno. Tas neattiecas uz bezsaistes informācijas vākšanu vai informāciju, kas savākta, izmantojot citus kanālus, izņemot šo vietni.

Piekrišana

Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu Privātuma politikai un piekrītat tās noteikumiem.

Informācija, ko mēs apkopojam

Jums pieprasītā personas informācija tiks skaidri norādīta vietā, kur mēs to pieprasām, kā arī iemeslus, kāpēc mums tā ir nepieciešama.

Ja sazināsieties ar mums tieši, mēs varam saņemt papildu informāciju, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, jūsu ziņojuma un/vai pielikumu saturu un jebkuru citu informāciju, ko izvēlaties sniegt.

Reģistrējoties kontam, mēs varam pieprasīt jūsu kontaktinformāciju, tostarp tādu informāciju kā jūsu vārds, uzņēmuma nosaukums, adrese, e-pasta adrese un tālruņa numurs.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju

Mēs izmantojam savākto informāciju dažādos veidos, tostarp:

 • Mūsu vietnes nodrošināšana, darbība un uzturēšanaTas ir;
 • Mūsu vietnes uzlabošana un personalizēšana;
 • Analizējot to, kā jūs izmantojat mūsu vietni;
 • Jaunu produktu, pakalpojumu, līdzekļu un funkcionalitātes izstrāde;
 • Saziņa ar jums tieši vai ar mūsu partneru starpniecību, lai sniegtu klientu apkalpošanu, atjauninājumus un citu ar vietni saistītu būtisku informāciju, kā arī mārketinga un reklāmas nolūkos;
 • E-pastu sūtīšana;
 • Krāpniecisku darbību identificēšana un novēršana.

Žurnāla faili

Artisuno ievēro standarta procedūras, izmantojot žurnālfailus. Šie faili reģistrē apmeklētāju darbības vietnēs. Visi hostinga uzņēmumi izmanto šo praksi, kas ietver interneta protokola (IP) adrešu, pārlūkprogrammu veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), datuma un laika zīmogu, novirzīšanas/izejas lapu un, iespējams, klikšķu skaita apkopošanu. Šī informācija nav saistīta ar nekādu personu identificējošu informāciju un tiek izmantota tendenču analīzei, vietnes administrēšanai, lietotāju kustības izsekošanai vietnē un demogrāfiskās informācijas apkopošanai.

Sīkfaili un tīmekļa bāksignāli

Tāpat kā daudzas citas vietnes, Artisuno izmanto "sīkfailus", lai saglabātu informāciju, piemēram, apmeklētāju preferences un lapas, kuras viņi piekļūst vai apmeklē. Šī informācija tiek izmantota, lai uzlabotu lietotāja pieredzi, pielāgojot tīmekļa lapas saturu, pamatojoties uz apmeklētāja pārlūkprogrammas veidu un citu būtisku informāciju.

Reklāmas partneru konfidencialitātes politikas

Lai iegūtu katra mūsu reklāmas partnera konfidencialitātes politiku, lūdzu, skatiet sniegto sarakstu.

Trešo pušu reklāmu serveri vai reklāmu tīkli savās attiecīgajās reklāmās un vietnē Artisuno rādītajās saitēs izmanto tādas tehnoloģijas kā sīkfaili, JavaScript vai tīmekļa bāksignāli. Šīs tehnoloģijas automātiski apkopo jūsu IP adresi. To mērķis ir izmērīt viņu reklāmas kampaņu efektivitāti un/vai personalizēt jūsu apmeklētajās vietnēs redzamo reklāmu saturu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Artisuno nevar piekļūt trešo pušu reklāmdevēju izmantotajiem sīkfailiem vai kontrolēt tos.

Trešo pušu privātuma politikas

Artisuno konfidencialitātes politika neattiecas uz citiem reklāmdevējiem vai vietnēm. Mēs iesakām iepazīties ar šo trešo pušu reklāmu serveru attiecīgajām konfidencialitātes politikām, lai iegūtu sīkāku informāciju, tostarp to praksi un norādījumus par atteikšanos no noteiktām opcijām.

Jūs varat izvēlēties atspējot sīkfailus, izmantojot savus individuālos pārlūkprogrammas iestatījumus. Sīkāku informāciju par sīkdatņu pārvaldību konkrētās tīmekļa pārlūkprogrammās skatiet attiecīgās pārlūkprogrammas tīmekļa vietnē.

CCPA privātuma tiesības (nepārdodiet manu personisko informāciju)

Saskaņā ar CCPA Kalifornijas patērētājiem ir tiesības:

Pieprasīt izpaust kategorijas un konkrētus personas datus, ko par tiem ir savācis uzņēmums. Pieprasīt dzēst visus personas datus par viņiem, ko savācis uzņēmums.

Atteikties no uzņēmuma personas datu pārdošanas.

Ja iesniedzat pieprasījumu, mums ir viens mēnesis laika, lai atbildētu uz jums.

Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums.

GDPR datu aizsardzības tiesības

Mēs vēlamies nodrošināt, ka esat pilnībā informēts par savām datu aizsardzības tiesībām. Katram lietotājam ir tiesības uz sekojošo:

Piekļuves tiesības – Jums ir tiesības pieprasīt savu personas datu kopijas. Mēs varam iekasēt nelielu maksu par šo pakalpojumu.

Tiesības uz labošanu – jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs labotu jebkuru informāciju, kas, jūsuprāt, ir neprecīza. Jums ir arī tiesības pieprasīt, lai mēs papildinātu informāciju, kas, jūsuprāt, ir nepilnīga.

Tiesības uz dzēšanu – jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs dzēstu jūsu personas datus noteiktos apstākļos.

Tiesības ierobežot apstrādi – Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs ierobežotu Jūsu personas datu apstrādi noteiktos apstākļos.

Tiesības iebilst pret apstrādi – Jums ir tiesības noteiktos apstākļos iebilst pret mūsu veikto jūsu personas datu apstrādi.

Tiesības uz datu pārnesamību – Jums ir tiesības noteiktos apstākļos pieprasīt, lai mēs pārsūtītu mūsu savāktos datus citai organizācijai vai tieši jums.

Ja iesniedzat pieprasījumu, mums ir viens mēnesis laika, lai atbildētu uz jums. Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums.

Informācija bērniem

Bērnu aizsardzības nodrošināšana tiešsaistē ir mūsu prioritāte. Mēs mudinām vecākus, aizbildņus un atsevišķas personas novērot, piedalīties, pārraudzīt un vadīt bērnu tiešsaistes aktivitātes.

Artisuno apzināti neievāc nekādu personu identificējošu informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja uzskatāt, ka jūsu bērns ir sniedzis šāda veida informāciju mūsu vietnē, mēs ļoti iesakām nekavējoties sazināties ar mums, un mēs darīsim visu iespējamo, lai nekavējoties izņemt šādu informāciju no mūsu ierakstiem.

Izmaiņas šajā Privātuma politikā

Mēs varam periodiski atjaunināt savu Privātuma politiku. Tāpēc mēs iesakām regulāri pārskatīt šo lapu, lai konstatētu izmaiņas. Mēs jūs informēsim par jebkādiem atjauninājumiem, šajā lapā ievietojot pārskatīto konfidencialitātes politiku. Šādas izmaiņas stājas spēkā uzreiz pēc ievietošanas.

Sazinies ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi par mūsu Privātuma politiku, nevilcinieties sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu info@artisuno.com vai noklikšķiniet uz tālāk esošās pogas.

 • Original art

  ko radījuši profesionāli mākslinieki

 • Premium piegāde

  kas ir ātra un droša

 • Muzeja kvalitātes kanvas

  pēc augstākajiem standartiem

 • Mēs atbalstām mūsu māksliniekus

  ar katru pirkumu