Atgriešanas un atmaksas politika

Mūsu apņemšanās nodrošināt augstāko kvalitāti

Klienta apmierinātība un produkta augstākās kvalitātes nodrošināšana ir mūsu galvenā prioritātes. Ja kāda iemesla dēļ neesat pilnībā apmierināts ar savu(-iem) mākslas darbu(-iem), lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs piedāvājam 14 dienu naudas atmaksas garantiju. Atgriežot preci, mēs piedāvājam atmaksāt naudu vai arī atsūtīt vietā jaunu darbu.

Bojāta(-u) mākslas darba(-u) atgriešana

Lai vai kā mēs censtos sniegt vislabāko apkalpošanu, dažus faktorus, kā piemēram, piegādes kvalitāti un pakas apstrādi, mēs ietekmēt nevaram. Retos gadījumos pasūtījumi pārvadāšanas laikā var tikt bojāti. Ja saņemat bojātu(-us) mākslas darbu(-us), lūdzu, sazinieties ar mums caur e-pastu info@artisuno.com 14 dienu laikā pēc piegādes. Lūdzam pievienot audekla, iepakojuma un nosūtīšanas etiķetes fotogrāfijas verifikācijas nolūkos. Pēc apstiprināšanas mēs nekavējoties organizēsim nomaiņu vai naudas atgriešanu.

Svarīga piezīme

 • Lai nodrošinātu raitu piegādes procesu, klients ir atbildīgs par precīzas piegādes adreses norādīšanu norēķināšanās laikā. Gadījumā, ja paka mums tiek atgriezta nepareizas piegādes adreses dēļ, tiks piemērota pārsūtīšanas maksa.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka faktiskajam mākslas darbam un ekrānā redzamajam var būt nelielas krāsu atšķirības, jo atšķiras fotoattēlu uzņemšanas apgaismojums un individuālie ekrāna spilgtuma iestatījumi. Tas tiek uzskatīts par normālu un nav kvalificējams kā defekts.
 • Par visiem atgriešanas un saistītajiem pieprasījumiem mēs lūdzam sazināties ar mums pa tiešo. Iepriekš nepaziņojot mūs vai atsakoties pieņemt vai atgriezt pakas mūsu ražošanas centram bez iepriekšējas saziņas, nevarēsim apstrādāt kompensāciju.

Komunikācija ir atslēga

Jūsu apmierinātība mums ir ārkārtīgi svarīga, un mēs esam šeit, lai palīdzētu jums ik uz soļa. Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības, sazinieties ar mums caur e-pastu info@artisuno.com vai noklikšķiniet uz zemāk esošās pogas.

 • Original art

  ko radījuši profesionāli mākslinieki

 • Premium piegāde

  kas ir ātra un droša

 • Muzeja kvalitātes kanvas

  pēc augstākajiem standartiem

 • Mēs atbalstām mūsu māksliniekus

  ar katru pirkumu