Kā sākās mūsu ceļojums

Pasaulē, kurā mākslu mīl, bet pieejamība ir ierobežota, divi mākslas entuziasti Matīss un Agnis uzņēmās sev par uzdevumu demokratizēt mākslas pieredzi ikvienam.

Viņi pamanīja, ka oriģinālo gleznu ekskluzivitāte ierobežo to cilvēku skaitu, kuri varēja tās baudīt, un šiem šedevriem piestiprinātās augstās cenu zīmes padarīja tās nepieejamas daudziem mākslas cienītājiem. Aizraušanās ar mākslu un vēlmes atrisināt šo problēmu mudināti, Matīss un Agnis nodibināja Artisuno.

Viņu vīzija ir padarīt unikālus un kvalitatīvus mākslas darbus pieejamus visiem, piedāvājot gan oriģinālās gleznas, gan muzeja kvalitātes kanvas drukas reprodukcijas. Ar savu uzticību kvalitātei, pieejamībai un iekļautībai Artisuno mērķis ir ienest mākslas prieku un skaistumu neskaitāmu cilvēku dzīvēs, pārveidojot viņu telpas par personīgām iedvesmas galerijām.

Mūsu Artisuno solījums

MĀKSLAI

MUZEJA KVALITĀTES KANVAS

Mūsu mākslinieku gleznu reprodukcijas ir augstākās kvalitātes. Mēs lepojamies ar mūsu sadarbības partneru jaunākajām iespiedes tehnoloģijām, kas nodrošina kanvu reprodukcijām muzeja kvalitāti. Mūsu produkti ir izstrādāti, pievēršot vislielāko uzmanību detaļām, izmantojot augstas kvalitātes materiālus un paņēmienus, kas nodrošina, ka oriģināla mākslas darba reprodukcija ilgs vairāk nekā 100 gadus!

MĀKSLINIEKIEM

MĒS ATBALSTĀM MŪSU MĀKSLINIEKUS

Mēs vēlamies dot iespēju talantīgiem māksliniekiem, nodrošinot platformu, kas demonstrē viņu izcilos darbus un atalgo ar komisiju par katru pārdoto darbu, oriģinālu vai reprodukciju. Iepērkoties Artisuno, jūs ne tikai iegādājaties izcilus mākslas darbus, bet arī tieši atbalstāt māksliniekus, kuri iegulda savu aizrautību katrā otas triepienā.

TEV

KLIENTA GARANTIJA

Klientu apmierinātība ir mūsu galvenā prioritāte. Mēs garantējam savu produktu kvalitāti, nodrošinot, ka mūsu klienti ir pilnībā gandarīti ar savu pirkumu. Ja kāda iemesla Jūs neesat apmierināts(a), mēs piedāvājam 14 dienu naudas atmaksas garantiju.

 • Oriģināla māksla

  ko radījuši profesionāli mākslinieki

 • Premium piegāde

  kas ir ātra un droša

 • Muzeja kvalitāte

  augstākajiem standartiem

 • Mēs atbalstām mūsu māksliniekus

  ar katru pirkumu