Pakalpojuma noteikumi

Laipni lūdzam Artisuno!

Šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi nosaka vadlīnijas un noteikumus par SIA Artisuno tīmekļa vietnes izmantošanu, kas pieejama vietnē https://artisuno.com.

Piekļūstot šai vietnei, tiek pieņemts, ka jūs atzīstat un piekrītat šiem pakalpojumu sniegšanas noteikumiem. Ja nepiekrītat ievērot visus šajā lapā izklāstītos noteikumus un nosacījumus, lūdzu, atturieties no Artisuno mājaslapas lietošanas.

Šie noteikumi un frāzes attiecas uz šiem pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, konfidencialitātes politiku un atruna, kā arī visiem līgumiem: "Klients", "Jūs" un "Jūsu" attiecas uz jums, personu, kas piekļūst šai vietnei un atbilst Sabiedrības noteiktajiem noteikumiem un nosacījumiem. "Uzņēmums", "Mēs paši", "Mēs", "Mūsu" un "Mēs" attiecas uz mūsu uzņēmumu. "Puse", "Puses" vai "Mēs" attiecas gan uz Klientu, gan uz mums pašiem. Visi termini attiecas uz piedāvājumu, pieņemšanu un samaksas samaksu, kas nepieciešama, lai veicinātu mūsu palīdzību Klientam vispiemērotākajā veidā, ar skaidru mērķi apmierināt Klienta vajadzības saistībā ar Sabiedrības pakalpojumu sniegšanu, kā noteikts, saskaņā ar ar un ievērojot lv spēkā esošos likumus. Jebkurš iepriekšminēto terminu vai citu vārdu lietojums vienskaitlī, daudzskaitlī, ar lielo burtu un/vai viņš/viņa tiek uzskatīts par savstarpēji aizstājamu un tāpēc attiecas uz to pašu.

Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatņu izmantošanu. Piekļūstot Artisuno, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar Artisuno LLC Privātuma politiku.

Lielākā daļa interaktīvo vietņu izmanto sīkfailus, lai izgūtu lietotāja informāciju par katru apmeklējumu. Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu noteiktu apgabalu funkcionalitāti, vienkāršojot apmeklētāju pieredzi. Daži no mūsu saistītajiem/reklāmas partneriem var izmantot arī sīkfailus.

Licence

Ja nav norādīts citādi, Artisuno LLC un/vai tā licences devējiem pieder intelektuālā īpašuma tiesības uz visiem materiāliem, kas atrodas vietnē Artisuno. Visas intelektuālā īpašuma tiesības ir paturētas. Jūs varat piekļūt šiem Artisuno materiāliem personīgai lietošanai, ievērojot šajos noteikumos un nosacījumos norādītos ierobežojumus.

Tu nedrīksti:

 • Artisuno materiālu izdošana citur;
 • Artisuno materiālu pārdošana, noma vai apakšlicencēšana;
 • Artisuno materiālu reproducēšana, pavairošana vai kopēšana;
 • Artisuno satura tālākizplatīšana.

Šis Līgums ir spēkā 2023. gada 1. jūnijā.

Atsevišķas šīs vietnes daļas lietotājiem sniedz iespēju publicēt un apmainīties ar viedokļiem un informāciju noteiktās jomās. Artisuno LLC nefiltrē, nerediģē, nepublicē un nepārskata komentārus pirms to klātbūtnes vietnē. Komentāri neatspoguļo Artisuno LLC, tā aģentu un/vai saistīto uzņēmumu uzskatus un viedokļus. Komentāri atspoguļo to personu uzskatus un viedokļus, kuras tos ievieto. Ciktāl to pieļauj piemērojamie tiesību akti, Artisuno LLC nav atbildīgs par komentāriem vai par jebkādām saistībām, zaudējumiem vai izdevumiem, kas radušies un/vai ciesti jebkādas Komentāru izmantošanas un/vai publicēšanas un/vai parādīšanās rezultātā. šajā tīmekļa vietnē.

Artisuno LLC patur tiesības uzraudzīt visus komentārus un noņemt visus komentārus, kas var tikt uzskatīti par nepiemērotiem, aizskarošiem vai pārkāpj šos noteikumus un nosacījumus.

Jūs garantējat un apliecināt, ka:

 • Jums ir tiesības publicēt komentārus mūsu tīmekļa vietnē, un jums ir visas nepieciešamās licences un piekrišanas, lai to izdarītu.
 • Komentāri nepārkāpj nekādas intelektuālā īpašuma tiesības, tostarp, bet ne tikai, jebkuras trešās puses autortiesības, patentus vai preču zīmes.
 • Komentāros nav ietverti apmelojoši, apmelojoši, aizskaroši, nepiedienīgi vai nelikumīgi materiāli, kas aizskar privātumu.
 • Komentāri netiks izmantoti, lai aicinātu vai veicinātu uzņēmējdarbību, paražas vai prezentētu komerciālas vai nelikumīgas darbības.

Publicējot komentārus mūsu vietnē, jūs piešķirat uzņēmumam Artisuno LLC neekskluzīvu licenci izmantot, reproducēt, rediģēt un pilnvarot citus izmantot, reproducēt un rediģēt jebkurus jūsu komentārus jebkurā formā, formātā vai datu nesējā.

Hipersaite uz mūsu saturu

Tālāk norādītās organizācijas var izveidot saites uz mūsu vietni bez iepriekšēja rakstiska apstiprinājuma:

 • Valdības aģentūras;
 • Meklētājprogrammas;
 • Ziņu organizācijas;
 • Tiešsaistes direktoriju izplatītāji var izveidot saiti uz mūsu vietni tādā pašā veidā, kā tie hipersaiti uz citu sarakstā iekļautu uzņēmumu vietnēm; un
 • Sistēmas mēroga akreditēti uzņēmumi, izņemot bezpeļņas organizāciju, labdarības iepirkšanās centru un labdarības līdzekļu vākšanas grupu uzaicināšanu, kas nedrīkst hipersaiti uz mūsu vietni.

Šīs organizācijas var izveidot saites uz mūsu mājaslapu, publikācijām vai citu tīmekļa vietnes informāciju, ja vien saite: (a) nekādā veidā nav maldinoša, (b) nepatiesi nenorāda uz saites veidojošās puses un tās puses sponsorēšanu, apstiprinājumu vai apstiprināšanu. produktiem un/vai pakalpojumiem, un (c) iekļaujas saistošās puses vietnes kontekstā.

Mēs varam izskatīt un apstiprināt citus saistīšanas pieprasījumus no šāda veida organizācijām:

 • Plaši zināmi patērētāju un/vai biznesa informācijas avoti
 • Dot-com kopienas vietnes
 • Asociācijas vai grupas, kas pārstāv labdarības organizācijas
 • Tiešsaistes direktoriju izplatītāji
 • Interneta portāli
 • Grāmatvedības, juristu un konsultāciju firmas
 • Izglītības iestādes un arodbiedrības

Mēs apstiprināsim saišu pieprasījumus no šīm organizācijām, ja konstatēsim, ka: (a) saite nelabvēlīgi neietekmēs mūs vai mūsu akreditētos uzņēmumus, (b) organizācijai nav negatīvu ierakstu ar mums, (c) hipersaites redzamība mums nāk par labu. , kompensējot Artisuno LLC neesamību, un (d) saite ir sniegta vispārīgās resursa informācijas kontekstā.

Šīs organizācijas var izveidot saiti uz mūsu mājaslapu, ja vien saite: (a) nekādā veidā nav maldinoša, (b) nepatiesi nenorāda uz saites veidojošās puses un tās produktu vai pakalpojumu sponsorēšanu, apstiprināšanu vai apstiprināšanu un (c) ) iekļaujas saistošās puses vietnes kontekstā.

Ja esat viena no 2. punktā minētajām organizācijām un vēlaties izveidot saiti uz mūsu vietni, jums par to jāpaziņo Artisuno LLC pa e-pastu. Lūdzu, iekļaujiet savu vārdu, organizācijas nosaukumu, kontaktinformāciju, savas vietnes URL, sarakstu ar visiem URL, no kuriem plānojat izveidot saiti uz mūsu vietni, kā arī sarakstu ar mūsu vietnes URL, uz kuriem vēlaties izveidot saiti. Lūdzu, uzgaidiet 2–3 nedēļas, lai saņemtu atbildi.

Apstiprinātās organizācijas var izveidot hipersaiti uz mūsu vietni šādi:

 • Izmantojot mūsu uzņēmuma nosaukumu;
 • Izmantojot vienoto resursu vietrādi (URL), uz kuru ir saistīta saite;
 • Izmantojot jebkuru citu mūsu vietnes aprakstu, kas ir jēgpilns saistošās puses vietnes satura kontekstā un formātā.

Ja nav preču zīmes licences līguma, saišu veidošanai nav atļauts izmantot Artisuno LLC logotipu vai citus mākslas darbus.

rāmji

Bez iepriekšējas apstiprināšanas un rakstiskas atļaujas jūs nedrīkstat ap mūsu tīmekļa lapām izveidot rāmjus, kas jebkādā veidā maina mūsu vietnes vizuālo noformējumu vai izskatu.

Satura atbildība

Mēs neuzņemamies atbildību par saturu, kas parādās jūsu vietnē. Jūs piekrītat aizsargāt un aizstāvēt mūs pret jebkādām prasībām, kas izriet no jūsu vietnes. Nevienā tīmekļa vietnē nedrīkst parādīties saites, kas var tikt interpretētas kā apmelojošas, neķītras, noziedzīgas vai kas pārkāpj, pārkāpj vai atbalsta jebkādu trešo pušu tiesību pārkāpumus vai citus pārkāpumus.

Tiesību rezervēšana

Mēs paturam tiesības pieprasīt noņemt visas saites vai konkrētas saites uz mūsu vietni. Pēc pieprasījuma jums nekavējoties ir jānoņem visas saites uz mūsu vietni. Mēs arī paturam tiesības jebkurā laikā grozīt šos noteikumus un nosacījumus, kā arī mūsu saistīšanas politiku. Nepārtraukti veidojot saiti uz mūsu vietni, jūs piekrītat ievērot šos saistīšanas noteikumus un nosacījumus un tos ievērot.

Saišu noņemšana no mūsu vietnes

Ja kāda iemesla dēļ mūsu vietnē atrodat aizvainojošas saites, varat sazināties ar mums un informēt mūs jebkurā laikā. Lai gan mēs izskatīsim pieprasījumus noņemt saites, mums nav pienākuma to darīt vai atbildēt tieši jums.

Mēs negarantējam šajā tīmekļa vietnē esošās informācijas precizitāti vai pilnīgumu, kā arī negarantējam, ka vietne paliks pieejama vai ka vietnē esošie materiāli ir atjaunināti.

Atruna

Ciktāl to pieļauj piemērojamie tiesību akti, mēs izslēdzam visus apliecinājumus, garantijas un nosacījumus, kas attiecas uz mūsu vietni un šīs vietnes izmantošanu. Nekas šajā atrunā nenotiks:

 • Ierobežot vai izslēgt mūsu vai jūsu atbildību par nāvi vai miesas bojājumiem;
 • Ierobežot vai izslēgt mūsu vai jūsu atbildību par krāpšanu vai krāpniecisku maldināšanu;
 • Ierobežot jebkādas mūsu vai jūsu saistības jebkādā veidā, kas nav atļauts saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem;
 • Izslēdziet jebkādas mūsu vai jūsu saistības, kuras nevar izslēgt saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.

Atbildības ierobežojumi un aizliegumi, kas noteikti šajā sadaļā un citur šajā atrunā: (a) ir pakļauti iepriekšējam punktam un (b) attiecas uz visām saistībām, kas izriet no atrunas, tostarp saistībām, kas izriet no līguma, deliktu un likumā noteikto pienākumu pārkāpums.

Kamēr vietne un tajā esošā informācija un pakalpojumi tiek nodrošināti bez maksas, mēs neuzņemamies atbildību par jebkāda veida zaudējumiem vai bojājumiem.

 • Original art

  ko radījuši profesionāli mākslinieki

 • Premium piegāde

  kas ir ātra un droša

 • Muzeja kvalitātes kanvas

  pēc augstākajiem standartiem

 • Mēs atbalstām mūsu māksliniekus

  ar katru pirkumu